CsrX-Zone.Idle.Ro
Bine ai venit pe Forumul CsrX-Zone.Idle.Ro !!! Pentru a viziona tot forumul esti rugat sa Creezi Doar Un Account !! Totul Dureaza Doar 30 de Secunde Multumim ! Cu respect CsrX-TeamTrilulilu Downloader Inregistrare
CsrX-Zone.Idle.Ro
Bine ai venit pe Forumul CsrX-Zone.Idle.Ro !!! Pentru a viziona tot forumul esti rugat sa Creezi Doar Un Account !! Totul Dureaza Doar 30 de Secunde Multumim ! Cu respect CsrX-TeamTrilulilu Downloader Inregistrare
CsrX-Zone.Idle.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Trilulilu Downloader

In jos 
AutorMesaj
mar1us
Administrator
Administrator



Mesaje : 11
Puncte : 33
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/04/2010

Trilulilu Downloader Empty
MesajSubiect: Trilulilu Downloader   Trilulilu Downloader I_icon_minitimeSam Mai 08, 2010 8:36 am

Va salut cu respect pe toti,astazi as vrea sa va invat cum sa luati o melodie sau un videoclip postat pe trilulilu.ro,un site cu platforma web,sistem de upload video,imagini,audio,este un fel de youtube de romania..

Dar sa lasam descrierile deoparte si sa trecem la tutorial.Am sa incep cu inceputul si am sa va spun ca aveti nevoie de un mic programel ca nu necesita instalare si este foarte mic ca si dimensiune..

Programul il pute-ti lua de aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Dupa ce l-ati descarcat da-ti un dublu click pe program,va aparea o fereastra in genul celei de mai jos:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cum descarc video sau mp3 de pe trilulilu

Acum daca vrei sa descarci o melodie lasi bifata pe Audio,la URL treci adresa melodiei (ex: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ,dupa cate dati click pe butonul din dreapta de la Save As selectati unde sa va salvati melodia si dati click pe Start Download

Cum descarc video sau mp3 de pe trilulilu

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sper sa fi inteles schema de mai sus!Acum trecem la salvarea unui videoclip de pe trilulilu.

Este la fel de simplu ca si la descarcarea unei melodii,numai ca sus in loc de audio bifezi video si urmezi aceiasi pasi.Sper sa va descurcati Smile

Daca nu ati inteles ceva,va rog lasati un mesaj si am sa va lamuresc Wink
Sus In jos
 
Trilulilu Downloader
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsrX-Zone.Idle.Ro :: Programe :: Programe PC-
Mergi direct la: